PLASTIDIP – rewolucyjna metoda zmiany koloru auta lub jego elementów !
Na pewno nie raz widzieliście na ulicy auto w matowym kolorze. Do tej pory taki efekt można było uzyskać tylko oklejając auto folią. Teraz jest to możliwe również za pomocą technologii PlastiDip!

SNB Częstochowa - jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem PlastiDip w powiecie częstochowskim.
Kilka słów o technologii PlastiDip!
PlastiDip - syntetyczna powłoka gumowa
Wielozadaniowa, wysychająca na powietrzu gumowa powłoka nadaje się do nakładania metodą natryskową, pędzlem lub przez zanurzanie. PlastiDip skutecznie chroni przed wilgocią, kwasami, rdzą, korozją i jest także antypoślizgowa, co zapewnia pewny, komfortowy uchwyt. Pozostaje ona elastyczna i rozciągliwa a jednocześnie nie kruszy się i nie pęka w tak ekstremalnych warunkach jak temperatura od -34.4°C do 93.3°C.

PlastiDip to guma w postaci farby, którą można malować powierzchnie wszelkiego rodzaju. Od małych elementów po całe auta.

Plusów stosowania tej techniki jest mnóstwo. Począwszy od tego, że zabezpiecza lakier i nie uszkadza go w żaden sposób (szczególnie ważne w przypadku nowych samochodów i chęci zabezpieczenia powłoki lakierniczej). W przypadku znudzenia danym kolorem można bez problemu zerwać warstwę PlastiDip(usunięcie farby jest dziecinnie proste) oraz pomalować auto innym kolorem lub zostawić pierwotny lakier. Po zerwaniu PlastiDip nie pozostawia żadnego śladu, kleju, a lakier nie wymaga polerowania. Jest to o wiele tańszy sposób na zmianę koloru niż folia czy właściwe lakierowanie.

Pomalowany samochód można bez obaw myć na myjniach bezdotykowych, a także ręcznie z użyciem gąbki oraz szamponu. Powłoka PlastiDip jest odporna na warunki atmosferyczne, odpryski drogowe czy owady.

Aplikacja jest szybka – auto jest gotowe w jeden dzień! Do wyboru jest pełna paleta kolorów, którą znajdziecie Państwo poniżej.
Paleta kolorów PlastiDip !
PlastiDip - paleta kolorów
Na życzenie jesteśmy w stanie wymieszać Państwu każdy kolor PlastiDip, bazując na kolorach z palety RAL lub NCS, czego nie robi żadna inna firma w Polsce.
Wszystkie oferowane przez nas kolory są matowe. Wyjątkiem jest produkt PlastiDip Glossifier w sprayu (400 ml), będący bezbarwną warstwą w połysku, którą nakłada się na matową, pomalowaną wcześniej PlastiDipem powierzchnię. Błyszczące są także metalizery, dające wrażenie srebra i złota(również dostępne w formie sprayów).


Paleta podstawowa kolorów PlastiDip:

Paleta kolorów custom na bazie RAL:


Podczas wyboru koloru prosimy o wzięcie pod uwagę faktu, iż w rzeczywistości kolor ten może okazać się jaśniejszy lub ciemniejszy ze względu na indywidualne ustawienia monitora.
Cennik detaliczny produktów PlastiDip na rok 2013
PlastiDip spray
• kolory: czarny, szary „gunmetal”, biały, czerwony, bezbarwny

• kolory: żółty, niebieski

• PlastiDip Blaze (kolory fluorescencyjne): pomarańczowy, niebieski

• PlastiDip Smoke do przyciemniania lamp

• PlastiDip Glossifier (bezbarwny klar w połysku)

• PlastiDip Metalizer (srebrny lub złoty)

400 ml
56,90 zł
64,95 zł
73 zł
64,96 zł
60,90 zł
81 zł
PlastiDip gotowy do malowania pistoletem – wystarczy przelać i malować!
• kolor bezbarwny

• kolor czarny lub biały

• dowolny kolor z palety NCS lub RAL


1000 ml
102 zł
118 zł
134 zł
UWAGA! Przy zakupie większej ilości PlastiDip możliwa jest negocjacja ceny!
Przykładowy cennik malowania PlastiDip-em
PlastiDip spray
• malowanie całego samochodu

• malowanie dachu

• malowanie felg aluminiowych lub stalowych

• malowanie innych pojedynczych elementów pojazdu

• inne do indywidualnego ustalenia


1400-1800 zł*
250-450 zł*
300-400 zł/komplet*
250-350 zł*
*) cena jest zależna od wielkości pojazdu i wybranego koloru PlastiDip, podana cena zawiera koszt materiału potrzebnego do wykonania kompleksowej usługi.
Informacje
Wystawiamy faktury VAT, podane ceny nie zawierają podatku VAT 23%.
Copyright © 2013 SNB Częstochowa. All rights reserved.
start / o nas / technologia / galeria / PlastiDip / samoobsługa / usługi / kontakt
autokosmetyka.czest.pl - Profesjonalna kosmetyka samochodowa. Czyszczenie samochodu: mycie, pranie tapicerki, renowacja karoserii oraz woskowanie i polerowanie lakieru.
Zmiana koloru auta Częstochowa